Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Dyrektor: mgr Hanna Kaczmarek
dyrekcja@zsbolewice.pl
Zastępca dyrektora: mgr Wiesław Żołędziowski
wieslaw_zoledziowski@zsbolewice.pl

Nauczyciele uczący
w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach. 
Rok szkolny 2020-2021

Imię i nazwisko Nauczany przedmiot
               Abramowska Beata

plastyka, technika, informatyka

beata_abramowska@zsbolewice.pl

Chmielewska Renata

geografia

renata_chmielewska@zsbolewice.pl

Bujak Halina

język niemiecki

halina_bujak@zsbolewice.pl

Chomontowicz Marzena

język polski, historia

marzena_chomontowicz@zsbolewice.pl

              Ćwiertnia Romualda

język polski

romualda_cwiertnia@zsbolewice.pl

                    Lucyna Dura

matematyka, fizyka

lucyna_dura@zsbolewice.pl

Gałkowska-Kuźmin Magdalena psycholog szkolny

 

magdalena_kuzmin-galkowska@zsbolewice.pl

Jarnut Lidia

nauczanie wczesnoszkolne

lidia_jarnut@zsbolewice.pl

Jarosz Ewelina  nauczanie wczesnoszkolne

 

ewelina_jarosz@zsbolewice.pl

ks. Pośpiech Janusz

religia

ksjanusz_pospiech@zsbolewice.pl

Kaczmarek Aleksandra

biblioteka

aleksandra_kaczmarek@zsbolewice.pl

Kaczmarek Hanna zajęcia rewalidacyjne, edukacja dla bezpieczeństwa
Kaniewski Dawid

wychowanie fizyczne

dawid_kaniewski@zsbolewice.pl

         Strzelińska Magdalena

język angielski, muzyka

magdalena_strzelinska@zsbolewice.pl

Ludwiczak Małgorzata

wychowanie fizyczne

malgorzata_ludwiczak@zsbolewice.pl

Napierała Małgorzata

rewalidacja, zajęcia wyrównawcze, opieka świetlicowa

malgorzata_napierala@zsbolewice.pl

              Milena Dach-Fornalik

język polski

milena_dach-fornalik@zsbolewice.pl

Wachowska-Triebs  Magdalena chemia, biologia, logopedia

 

magdalena_wachowska-triebs@zsbolewice.pl

Piechota Romana

pedagog szkolny

romana-piechota@zsbolewice.pl

Radwan Iwona

nauczanie wczesnoszkolne

iwona_radwan@zsbolewice.pl

Skorupa Anna

matematyka, religia

anna_skorupa@zsbolewice.pl

Todwen Grażyna

nauczanie wczesnoszkolne

grazyna_todwen@zsbolewice.pl

                    Szott Anna

język angielski

anna_szott@zsbolewice.pl

Żołędziowska Krystyna

rewalidacja, nauczanie indywidualne

krystyna_zoledziowska@zsbolewice.pl

            Żołędziowski Wiesław wychowanie fizyczne