Andrzejki w bibliotece

Opublikowane przez Jerzy Nikolin w dniu

Dnia 29 listopada w bibliotece szkolnej, w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbyło się spotkanie andrzejkowe na które bibliotekarka Aleksandra Kaczmarek wraz z klasą III i wychowawczynią Eweliną Jarosz, zaprosili uczniów z klasy I i II. Pierwszą z wróżb, którą rozpoczęło się spotkanie było poznawanie imion swoich przyszłych partnerów polegające na wbiciu szpilki w papierowe serce, następnie zakręcając plastikową butelką na papierowej planszy dzieci dowiedziały się kto kim zostanie w przyszłości. Były też inne wróżby takie jak: magiczny rzut kostkami, tajemnicze kubeczki czy gwiazdkowy kram z marzeniami. Andrzejkowy poranek w bibliotece okazał się fantastycznym spotkaniem towarzyskim, który pozwolił na chwilę oderwać się od rzeczywistości i w ciekawy sposób spędzić czas.

Kategorie: Sekcja sportowa