Andrzejki w „zerówce”.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Dnia 30. 11.2022r. w oddziale przedszkolnym Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci wykonały kolorowe prace plastyczne, tańczyły z balonami, bawiły się w zabawy ruchowe. Nastrojowa muzyka i czarodziejskie dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje, w które byliśmy przebrani – nie zabrakło wśród nich księżniczek, wróżek, baletnic, czarodziejów, strażaków, supermanów i innych bajkowych postaci. Cała grupa wróżyła oraz  czarowała, by poznać to, co niesie ze sobą przyszłość. Dzięki zabawie w magiczny worek dzieci dowiedziały się, kim zostaną, jak będą dorosłe  m.in. fryzjerkami , nauczycielami, piosenkarzami, policjantami itd. Przedszkolaki bawiły się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nich ogromną ciekawość. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również  w przyszłym roku i dostarczy  tyle samo, a może nawet więcej, radosnych przeżyć.

Kategorie: Sekcja kulturalna