Dzień Babci oraz Dzień Dziadka.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Dnia 22 stycznia 2020 roku w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, przygotowana przez uczniów klas I – III szkoły podstawowej wraz z wychowawczyniami: panią Eweliną Jarosz, panią Iwoną Radwan, panią Grażyną Todwen oraz panią Małgorzatą Napierała. Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni dziadkowie. Występ rozpoczął się Jasełkami przygotowanymi przez drugoklasistów ze wsparciem szkolnego chóru pod kierunkiem pani Magdaleny Strzelińskiej. Następnie klasy III zaprezentowały inscenizację „Dary Nowego Roku”. Życzenia babciom i dziadkom złożyli uczniowie klasy I. Uroczystość uświetniły dziewczynki z zespołu tanecznego, prowadzonego przez panią Małgorzatę Ludwiczak prezentując taniec noworoczny.

Gromkie brawa świadczyły o tym, że występ dzieci wszystkim bardzo się podobał. Nasi goście byli bardzo wzruszeni. Na koniec spotkania głos zabrał zastępca dyrektora szkoły pan Wiesław Żołędziowski dziękując naszym artystom i nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie pięknych strojów, następnie złożył życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Kategorie: Sekcja sportowa