DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Dnia 11 października br. w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Celem imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w edukacje i wychowanie. Artyści z kółka teatralnego oraz zespołu wokalnego piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobre wychowanie.

W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor szkoły w Bolewicach, mgr Hanna Kaczmarek, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Następnie rozpoczęła się część artystyczna akademii.

Uczennice klas ósmych powitały przybyłych na uroczystość i zaprosiły do obejrzenia parodii dnia szkolnego w wykonaniu uczniów klasy siódmej. Akademię uświetnił występ zespołu wokalnego oraz wykonanie Piosenki z tekstów nauczycieli.

Na zakończenie uczniowie złożyli serdeczne życzenia nauczycielom za ich pedagogiczny trud oraz wręczyli kwiaty. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ NA WESOŁO

Kategorie: Sekcja sportowa