Przedstawienie teatralne. „Lilije” to słynna ballada Adama Mickiewicza, która została utrzymana w klimacie krwawych tragedii. Stała się ona inspiracją do inscenizacji dla kółka teatralnego.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Zapraszamy!

„Lilije” to historia kobiety, która zabija swego męża. Zasiewając na grobie swojej ofiary lilie – odwieczny symbol niewinności i czystości – łamie ustalony porządek natury. Utwór porusza problem winy i kary , który został przeniesiony w sferę zjawisk nadprzyrodzonych. Czy głównej bohaterce uda się uniknąć kary? O tym przekonacie się sami, przenosząc się w niezwykły świat dziwów i cudów.

Obsada:

Żona – Julia Ruta

Mąż – Julia Jambroży

Dzieci – Klara Marmela, Zuzanna Szajba

Pustelnik – Łukasz Kowala

Bracia – Joanna Supeło, Paweł Nowicki

Dziennikarka/Narrator – Weronika Pluskota

Kamerzysta/Narrator – Zuzanna Pasternak

Kategorie: Sekcja kulinarna