Literackie sukcesy naszych uczennic.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

25 października 2019 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się podsumowanie konkursu literackiego : „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny wodne i bagienne wielkopolskich parków krajobrazowych”.

W konkursie  udział wzięli uczniowie klas IV – VI z 64 szkół podstawowych z terenu województwa wielkopolskiego. Łącznie nadesłano 780 prac. Z naszej szkoły nagrodzone zostały dwie uczennice obecnej klasy VII – Zuzanna Sołtysiak, która zajęła I miejsce oraz Julia Ruta, zdobywczyni III miejsca. Koordynatorem konkursu była p. Marzena Chomontowicz. Koleżankom gratulujemy i zachęcamy innych uczniów do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Kategorie: Sekcja sportowa