Mistrzostwa Powiatu nowotomyskiego w piłce siatkowej dziewcząt

Opublikowane przez Jerzy Nikolin w dniu

W dniu 11 lutego 2019 roku w Hali widowiskowo-sportowej SP 3 w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Powiatu nowotomyskiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział cztery zespoły , które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono końcową kolejność , a Zastępca Dyrektora Szkoły mgr Dariusz Pilz wręczył zawodniczkom pamiątkowe puchary i medale.

Mistrzem powiatu został gospodarz Szkoła Podstawowa nr 3 z Nowego Tomyśla , która będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w Szamotułach. Bardzo dobrze wypadły uczennice z Bolewic, które zajęły drugie miejsce. Trzecie miejsce przypadło SP 2 Nowy Tomyśl , a czwarte Gimnazjum z Opalenicy.

Szkołę w Bolewicach reprezentowały : Weronika Kaczmarek (kapitan zespołu),Kaja Krupa, Weronika Macioszek, Natalia Kaczmarek, Katarzyna Łabecka, Wiktoria Pluskota, Kinga Ginter, Agata Kostera, Zuzanna Kostrzewa i Dagmara Miler. Opiekunem dziewczyn był nauczyciel wychowania fizycznego Dawid Kaniewski.

Kategorie: Sekcja sportowa