PROJEKT EDUKACYJNY ART-LIFE UKRAINA – POLSKA

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

12.10.2019-19.10.2019

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY Z KLASY VIII /ERYK GOMUŁA, MATEUSZ GORAJSKI, DANIEL KACZMAREK,HUBERT KUDLAK, KAMIL PIOSIK, HUBERT PIOSIK, ADAM SUPEŁO, AGATA KOSTERA, PAULINA CHUDA, ZUZANNA KOSTRZEWA,KATARZYNA FRĄTCZAK, ZUZANNA PAWELSKA ORAZ MATEUSZ NAPIERAŁA, MAJA SZRAMA, PAWEŁ SAŁAGAJ, JULIA GÓRAWSKA, KORNELIA SITEK UCZNIOWIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIEDZICHOWIE ROZPOCZĘLI UDZIAŁ W PROJEKCIE EDUKACYJNYM ART-LIFE UKRAINA-POLSKA. GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM PROJEKTU JEST MIĘDZYNARODOWA WYMIANA POMIĘDZY ZAPRZYJAŹNIONYMI SZKOŁAMI, WSPÓLNE EDUKACYJNE DZIAŁANIA TYM RAZEM NA TERENIE UKRAINY.

Nasza baza -MOTEL KURORTNYY w miejscowosci SHKLO niedaleko LWOWA.
Pierwsze projektowe spotkanie, które prowadzą Mateusz Piątkiewicz i Kinga Wijata.
Po pierwszym dniu intensywnej pracy chwila relaksu, tańce na wewnętrznym dziedzińcu ośrodka.
Kategorie: Sekcja sportowa