Słońce, wiatr, pole, las. Hej przygodo, witaj nas!

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Słońce, wiatr, pole, las. Hej przygodo, witaj nas!

Brudne buty, zadań masa, razem questinguje cała klasa!

Takim oto hasłem 30 maja 2022r. powitała klasy pierwsze z wychowawczyniami: Małgorzatą Rutą, Iwoną Radwan oraz panią Lidią Jarnut Zielona Osada w Zamysłowie. Słońce, pole i las już na nas czekały, zatem ruszyliśmy na poszukiwanie przygody. Część uczniów otrzymała mapy i wyznaczała trasę wędrówki. Po drodze dzieci znajdowały kolorowe koperty z zadaniami. Nasi uczniowie śpiewająco odgadywali zagadki i wykonywali zadania. Questingowanie wcale nie zmęczyło nas, wręcz przeciwnie dodało nam energii do wykonania kolejnych zadań. Tym razem  wykonaliśmy mydełko. Każdy uczeń skomponował własną zapachową pamiątkę. Dmuchańce, trampolina i plac zabaw okazały się wspaniałą formą spędzanie czasu wolnego z koleżankami i kolegami. Smaczne były też kiełbaski, w szczególności te samodzielnie upieczone nad ogniskiem. Po niewielkiej rywalizacji klasowej okazało się, że jedna klasa była sprawniejsza od drugiej, ale tego nikt nie pamiętał, bo liczyła się zabawa! Nasze dwie panie animatorki nauczyły nas tańczyć i nakarmiły popcornem. Wszystkie dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe. Ach, co to był za dzień…


Kategorie: Sekcja sportowa