ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Bolewicach

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy nasze Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w piątek 8 listopada w Szkole Podstawowej im. A.Fiedlera w Bolewicach odbył się uroczysty apel.
Wydarzenie to rozpoczęło się o godzinie 11.11 wspólnym odśpiewaniem czterech zwrotek polskiego hymnu. To kontynuacja zeszłorocznej akcji ,,rekord dla niepodległej, do której przyłączyło się ponad 5 mln uczniów i nauczycieli.  
W przygotowanym przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klas VII oraz szkolny zespół wokalny. Przypomnieli oni o 123 lata niewoli narodu polskiego i jego dążeniu do odzyskania niepodległości. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej.
Całość została przygotowana przez wychowawcę klasy VII – panią Marzenę Chomontowicz oraz opiekuna zespołu wokalnego – panią Magdalenę Strzelińską.

Kategorie: Sekcja sportowa