Tenis

Opublikowane przez eMcom w dniu

W dniach 17 i 18 października 2017 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w kategorii szkół podstawowych. w obu zawodach wystartowało po pięć ekip, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięzców. Dwa najlepsze zespoły chłopców i dziewcząt będą reprezentowały powiat nowotomyski na zawodach rejonowych 20 listopada w Objezierzu.
 Klasyfikacja końcowa  dziewcząt
> 1m SP Opalenica
> 2m SP Bolewice
> 3m SP Michorzewo
> 4m SP Boruja Kościelna
> 5m SP 2 Nowy Tomyśl
 Klasyfikacja końcowa chłopców
> 1m SP Wytomyśl
> 2m SP Bolewice
> 3m SP Opalenica
> 4m SP Boruja Kościelna
> 5m SP Michorzewo
 Zawody jako sędzia główny poprowadził Dawid Kaniewski. Puchary i medale dla najlepszych drużyn wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół w Bolewicach mgr  Hanna Kaczmarek.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kategorie: Sekcja sportowa