” Uczenie jest niekończącą się podróżą”

Opublikowane przez Jerzy Nikolin w dniu

Pod takim właśnie hasłem 12 października upłynął apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej , zwany powszechnie Dniem Nauczyciela.
Na uroczystość przybył pan wójt Stanisław Piechota, który złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Przy tej okazji poinformował , że Rada Gminy podjęła uchwałę o przyznawaniu stypendium naukowego uczniom osiągającym najwyższe wyniki.
Podczas akademii przygotowanej przez młodzież klasy VIII i Va oraz zespół wokalny , pedagodzy mieli możliwość przekonania sie , że uczniowie doceniają trud swoich nauczycieli. Scenki z życia szkoły wszystkich rozbawiły, a dowcipne piosenki dodały większej wesołości. Inscenizacja „Obyś cudze dzieci uczył” pokazała ciężką pracę wychowawców. Nie zabrakło życzeń od całej braci uczniowskiej.
Grono pedagogiczne gromkimi brawami  podziękowało za świetny program, który przygotowały Panie : R. Ćwiertnia oraz M. Strzelińska.

Kategorie: Sekcja sportowa