Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Opublikowane przez eMcom w dniu

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pani dyrektor Hanna Kaczmarek powitała wszystkich zgromadzonych. Podczas uroczystości w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera przyjęto uczniów dwóch klas pierwszych. Rozpoczęcie nauki to ważny moment w życiu dziecka i jego rodziców. Wielkie przeżycie stanowiła dla maluchów pierwsza szkolna uroczystość – ślubowanie pierwszoklasistów. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie przed Sztandarem Szkoły. Następnie pani dyrektor Hanna Kaczmarek dokonała pasowania ogromnym piórem a każdy świeżo pasowany pierwszak otrzymał pamiątkowy dyplom.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kategorie: Sekcja sportowa