Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Opublikowane przez Jerzy Nikolin w dniu

3 września 2018r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Hanna Kaczmarek powitała wszystkich zgromadzonych. Podczas uroczystości w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera przyjęto uczniów  klasy pierwszej. Rozpoczęcie nauki to ważny moment w życiu dziecka i jego rodziców. Wielkie przeżycie stanowiła dla maluchów pierwsza szkolna uroczystość – ślubowanie pierwszoklasistów. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie przed Sztandarem Szkoły. Następnie pani dyrektor Hanna Kaczmarek dokonała pasowania ogromnym piórem, a każdy świeżo pasowany pierwszak otrzymał pamiątkowy dyplom.

 

Kategorie: Sekcja sportowa