Uroczystości dożynkowe gminy Miedzichowo w Grudnej 2022.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Święto Plonów, czyli dożynki gminne w Grudnej!

O godzinie 14:45 dożynki rozpoczęły się mszą świętą dziękczynną pod starą szkołą a następnie  . punktualnie o godzinie 16:00 przemarszem korowodu dożynkowego ulicami wsi na główny plac uroczystości .Tuż po przemarszu nastąpiło powitanie gości a także przemówienie wójta Stanisława Piechoty, senatora Jakuba Rudnickiego oraz przewodniczącego Rady Gminy Miedzichowo p. Górnego

Podczas tegorocznego Święta Plonów nie zabrakło i naszej szkolnej społeczności. Występy artystyczne grupy tanecznej, przedstawienie Rzepki” Juliana Tuwima w nieco innej odsłonie, „na wesoło”, roztańczonej grupy tanecznej Bolewice były niezwykle radosnym i pięknym elementem tegorocznych dożynek.

Kategorie: Sekcja sportowa