Uwaga! Ważna informacja dla Rodziców.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach zawiadamia, że dnia 12,13 marca 2020r. nie będzie zajęć dydaktycznych.
W tych dniach będą odbywać się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci, których rodzice nie będą mogli zapewnić opieki. Autobus szkolny
w tych dniach będzie kursował tak jak zawsze. Natomiast od dnia 16 marca do dnia 25 marca szkoła jest nieczynna. Jest to dwutygodniowy okres pewnego rodzaju kwarantanny dla uczniów, w związku z tym dzieci pozostają w domu i nie przebywają poza domem jeżeli nie ma takiej potrzeby. Nauczyciele będą na bieżąco przekazywali informacje na LIBRUSIE o zadaniach dla uczniów, które należy wykonać w domu. Uczniowie mogą również korzystać z e-podręczników.


Link na stronę MEN https://www.gov.pl/web/edukacja
Link na stronę Kuratorium Oświaty w Poznaniu http://ko.poznan.pl/kuratorium/aktualnosci_kurator/2020/03/pilne-zawieszenie-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-w-przedszkolach-szkolach-i-placowkach-oswiatowych/

Kategorie: Ogłoszenia