„Valentine’s Card”- konkurs informatyczno-językowy.

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

Z okazji Dnia Świętego Walentego, w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych zorganizowano Szkolny Konkurs Informatyczno – Językowy pod tytułem „Valentine’s Card”. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie w klasach 1- 4, których zadaniem było wykonanie kartki walentynkowej z życzeniami napisanymi w języku angielskim. W klasach 5-8, zadaniem uczniów było wykonanie animowanej /interaktywnej kartki walentynkowej w programie SCRATCH.

Udział w konkursie umożliwił uczniom rozwinięcie umiejętności plastycznych jak i informatycznych. Dodatkowo uczniowie mogli udoskonalić znajomość języka angielskiego. Propagowanie wykorzystania techniki komputerowej w nauce języków obcych oraz zachęcenie do twórczego spędzenia czasu wolnego było jednym z celów konkursu.

Oceny prac dokonała komisja powołana przez organizatorów konkursu. Ocenie podlegały takie aspekty jak: poprawność językowa, pomysłowość, oryginalność, kompozycja, samodzielność, staranność wykonania pracy, atrakcyjność zasobów programu, umiejętność programowania, a także ogólne wrażenie artystyczne.

Uczniowie, których prace spełniły kryteria na najwyższym poziomie i tym samym zostały zwycięzcami konkursu:

  1. Gabriela Garbicz
  2. Lena Wyrwał
  3. Maja Giel
  4. Norbert Dąbrowski
  5. Wojciech Bryza
  6. Paulina Kaczmarek
  7. Wiktor Kwiatkowski
  8. Zofia Cynka
  9. Daria Drobnik

Kategorie: Konkursy