Wyjazd do Teatru Wielkiego w Poznaniu

Opublikowano przez Romuald Stasiak w dniu

Wyjazd do Teatru Wielkiego w Poznaniu
7 maja klasy: „0”, Ia i Ib uczestniczyły w wyjeździe do Teatru Wielkiego w Poznaniu
na spektakl „Historie na dęte. Straszna gospoda”.
Przedstawienie opowiadało niezwykłe historie inspirowane „Opowiadaniami dla dzieci”
Isaaka Bashevisa Singera. Dwoje solistów wcieliło się w rolę wędrownych bajarzy, którzy
wraz z muzykami i tancerzami przenieśli widzów w świat pełen humoru, tajemnic i muzyki.
Dzieci mogły poznać różnorodne opowieści – zabawne, wzruszające, filozoficzne, a nawet
nieco tajemnicze. Młodzi widzowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów,
aktywnie reagowali na wydarzenia sceniczne i z entuzjazmem słuchali wykonywanych
utworów. Spektakl dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych emocji oraz był doskonałą
okazją do rozwijania wrażliwości muzycznej i kulturalnej.

Kategorie: Sekcja kulturalna

Zespół Szkół  i Placówek Oświatowych  w Bolewicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.