WYJAZD NA PRZEDSTAWINIE TEATRALNE NASZ MIKOŁAJEK, CZYLI RZECZ O DOBRYM WYCHOWANIU

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

29 października 2021 r. uczniowie klas IV-V wraz z opiekunami: p. Mileną Dach  i p. Małgorzatą Ludwiczak wybrali się do Nowotomyskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie Nasz Mikołajek,  czyli rzecz o dobrym wychowaniu w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Spektakl zabrał widzów w barwną i ekscytującą przygodę, która może się wydarzyć w każdy zwyczajny, szkolny dzień. Nasi uczniowie bez trudu mogli dojrzeć doświadczenia                  i problemy, z jakimi przychodzi im się zmierzyć każdego dnia, a to za sprawą barwnych              i rozśpiewanych perypetii bohaterów Mikołajka. Trudno czasem postawić granicę między dzieciństwem a dorosłością, odpowiedzieć sobie na pytanie, co znaczy odpowiedzialność? I najważniejsze, jaką wartość ma prawdziwa przyjaźń? Na te i inne pytania pomogli odpowiedzieć aktorzy Narodowego Teatru Edukacji podczas piątkowego przedstawienia.

Młodzi widzowie doskonale się bawili podczas spektaklu, ale także wiele się nauczyli.

 

Kategorie: Sekcja kulinarna