Wyniki konkursu plastycznego „Świąteczny Anioł”

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

W dniu 19.12.2022 r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Świąteczny Anioł”. Celem konkursu był wzrost kreatywności i aktywności twórczej uczniów naszej szkoły oraz propagowanie pięknej tradycji bożonarodzeniowej. Jako pracę konkursową należało przygotować „Anioła” – pracę plastyczną przestrzenną. Przy ocenianiu prac komisja konkursowa uwzględniała zgodność z tematyką, pomysłowość, samodzielność wykonania pracy przez ucznia, staranność oraz wyraz artystyczny. Na konkurs zgłoszono 38 prac plastycznych. Komisja konkursowa w składzie: pani Hanna Kaczmarek, pani Romana Piechota i pani Beata Abramowska przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria- uczniowie klas 0-I

I miejsce Karolina Ruta kl. 1a

II miejsce Jan Wesoły   kl.0

III miejsce  Natan Kamiński  kl. 1b

Wyróżnienie Marta Halasz  kl. 1a

II kategoria- uczniowie klas II-III

I miejsce Gabriela Garbicz kl. 2b

II miejsce Alicja Janowska  kl. 3

III miejsce Oskar Buchert  kl. 2b

Wyróżnienie Klara Kowala kl. 3.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyła laureatom pani Dyrektor Hanna Kaczmarek. Wystawę prac można obejrzeć na szkolnym korytarzu.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych twórczych sukcesów!

Organizatorzy konkursu:

wychowawca klasy 3 – Grażyna Todwen

wychowawca klasy 2b – Małgorzata Ruta

Wyniki konkursu plastycznego „Świąteczny Anioł”

Kategorie: Sekcja sportowa