Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

Opublikowane przez eMcom w dniu

4 września 2023 roku , po długich tegorocznych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/ 2024. Uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach spotkali się na szkolnym holu by przywitać nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się apelem, na którym pani dyrektor mgr Hanna Kaczmarek serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Szczególnie ciepło zostali przywitani uczniowie klas pierwszych. Pani dyrektor przedstawiła również nauczycieli, którzy w tym roku szkolnym podejmą pracę w naszej szkole.

Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.