Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Opublikowane przez eMcom w dniu

Za nami dziesięć miesięcy nauki, nadszedł czas na zasłużony odpoczynek, czyli wakacje. Jednak nim usłyszymy ostatni dzwonek roku szkolnego 2021/2022, czas go podsumować. Z tej okazji 23 czerwca 2023 roku o godzinie 9.00 odbyła się uroczystość, podczas której spotkali się nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz licznie przybyli rodzice. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – pani Hanna Kaczmarek, która gratulowała uczniom postępów w nauce i życzyła wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji oraz podziękowała także nauczycielom i rodzicom za całoroczną współpracę.  Głos zabrał również ksiądz proboszcz Janusz Pośpiech życząc błogosławionych wakacji. Następnie Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce  natomiast nagrody książkowe za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce wręczyły Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Łodyga i pani Edyta Janicka. Po uroczystym apelu wychowawcy wraz z uczniami rozeszli się do sal, by tam wręczyć pozostałe świadectwa i życzyć udanych wakacji.

Wszystkim naszym uczniom, rodzicom i przyjaciołom życzymy słonecznych, pięknych i bezpiecznych wakacji!