Wycieczka do Trójmiasta i Malborka klasy 6a, 6b i 7 oraz grupy uczniów z klasy 8a i 8 b .

Opublikowane przez Beata Abramowska w dniu

W dniach 8-10 maja 2023r. uczniowie klas: 6a, 6b, 7 oraz grupa uczniów z klasy 8a i 8b wraz z opiekunkami: p. M.Ludwiczak, p. M.Chomontowicz, p. A.Kaczmarek, p. M.Strzelińską, wzięli udział w wycieczce do Trójmiasta i Malborka. W poniedziałek 48-osobowa  grupa miała okazję zobaczyć Westerplatte, zwiedzić gdańską starówkę, wejść na wieżę kościelną Bazyliki Mariackiej, a wieczorem przespacerować się nad morze i podziwiać zachód słońca. We wtorek wysłuchali koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej, przespacerowali się po Ogrodzie Botanicznym w Oliwie, zwiedzili Dar Pomorza, Akwarium Gdyńskie oraz słynne molo w Sopocie. W środę odbyło się zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku z wystawą bursztynu.
Przez cały czas  dopisywała ciepła, słoneczna pogoda oraz wspaniałe humory.

Kategorie: Wiadomości