Warsztaty Biało- czerwone

Warsztaty Biało- czerwone 5 maja uczniowie klasy Ia, Ib oraz III uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach, podczas których mieli okazję wykonać proste eksperymenty chemiczne. Zajęcia rozpoczęły się od utrwalenia nazw symboli narodowych oraz ich barw. Był to wstęp do wykonania pierwszej pracy polegającej na namaczaniu wacików kosmetycznych kropelkami wody zabarwionymi kolorem Dowiedz się więcej

Szkolny Konkurs Ortograficzny

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY W dniu 23 kwietnia 2026 r. w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, skierowany do uczniów klas IV–VIII. Konkurs został zorganizowany przez panie Milenę Dach oraz Magdalenę Lehmann. Celem wydarzenia było rozwijanie umiejętności poprawnego pisania w języku polskim, utrwalanie zasad ortografii Dowiedz się więcej

Dzień Ziemi 2026

22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi w klasie Ia odbyły się zajęcia edukacyjne poświęcone trosce o środowisko naturalne. Uczniowie uczestniczyli w ciekawych lekcjach, podczas których dowiedzieli się, jak ważne jest dbanie o naszą planetę oraz w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska. Szczególną uwagę poświęcono Dowiedz się więcej

Bułeczki w Komendzie Powiatowej Policji

Bułeczki w Komendzie Powiatowej Policji 21 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasie Ia wzięli udział w wycieczce edukacyjnej, która dostarczyła im wielu nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Pierwszym punktem programu były warsztaty piekarnicze w rzemieślniczej piekarni U Marty. Pod okiem doświadczonych piekarzy uczniowie poznali tajniki przygotowywania ciasta drożdżowego, Dowiedz się więcej

Florystyka a zdrowie zwierząt

W piątek 27 marca uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klasy Ia wzięli udział w ciekawej wycieczce edukacyjnej. Najpierw odwiedzili gabinet weterynaryjny w Miedzichowie, gdzie poznali specyfikę pracy lekarza weterynarii, dowiedzieli się, jak dbać o zdrowie zwierząt oraz mieli okazję zobaczyć wyposażenie gabinetu. Następnie udali się do florystki, która opowiedziała o swojej Dowiedz się więcej

Podsumowanie projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”

Podsumowanie projektu edukacyjnego Zdrowo jem, więcej wiem W listopadzie 2025 roku uczniowie klasy Ib – grupa Cytruski, rozpoczęli realizację projektu edukacyjnego Zdrowo jem, więcej wiem, skierowanego do uczniów klas I-III. Lekcje prowadzone były przez wychowawczynię grupy, panią Ewelinę Jarosz. Celem projektu było upowszechnienie wiedzy o wpływie żywności na zdrowie i Dowiedz się więcej

Wyjazd do schroniska dla zwierząt

Uczniowie klasy Ia wraz z wolontariuszami z klas VII i VIII odwiedzili przytulisko dla zwierząt Fundacja Pieskowo w Wolsztynie. Celem wyjazdu było przekazanie karmy, która została wcześniej zebrana podczas szkolnej zbiórki. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zgromadzić dużą ilość jedzenia dla potrzebujących zwierząt. Podczas wizyty w schronisku Dowiedz się więcej

Zespół Szkół  i Placówek Oświatowych  w Bolewicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.